Back to top
nauka i relaks metodą SITA

Kursy językowe
metodą SITA

attractive-stylish-woman-listening-music-wireless-earphones-holding-smartphone.jpg

Poznaj nasze kursy

SITA App - aplikacja do nauki i rleaksu

Wygodna nauka z aplikacją SITA

Audio wszystkich kursów i materiały do relaksu dostępne w Twoim telefonie.  
 

Opinie naszych użytkowników

SITA to nauka języka, która wymaga naprawdę niewiele wysiłku, pod warunkiem przestrzegania procedury i zaangażowania można osiągnąć bardzo dobre wyniki. Osobiście najbardziej podoba mi się etap zapamiętywania w stanie relaksu, takie odprężenia psychicznie podczas nauki jest naprawdę przyjemne. Uważam, że jeszcze lepsze efekty osiągnęłabym ucząc się z lektorem.
Beata D.
Nauka w stanie relaksu jest ciekawą alternatywą, dzięki SITA przestaje się ona kojarzyć z „wkuwaniem na blachę”, wystarczy zamknąć oczy, uspokoić oddech, a słówka same wchodzą do głowy. Cisza w pomieszczeniu i spokojna kojąca muzyka wprost z urządzenia zdecydowanie sprzyja nauce. Podsumowując, jestem zadowolona i bogatsza o nowe ciekawe doświadczenie.
Natalia K.
Uważam, ze nauka systemem SITA jest efektywna. Po dwudziestu godzinach nauki utrwaliły mi się nowe wyrażenia i zwroty, potrafię formułować proste zdania w języku hiszpańskim. Uważam, że taka forma nauki języków jest lepsza od metody tradycyjnej, ponieważ następuje szybsze zapamiętywanie materiału.
Anna W.
Początkowo sądziłem, iż ten system to jedna wielka ściema, ale teraz uważam, iż był to świetny zakup. Jestem z tego urządzenia bardzo zadowolony, gdyż pozwala na przyswojenie bardzo dużego zasobu informacji w krótkim czasie. Tak trzymać, gdyż wcale nie żałuję wydanych pieniędzy.
Witold G.
Urządzenie SITA kupiłem jeszcze w trakcie współpracy z psychologiem Janem Blecharzem. Stosuję je już od kilku lat, pomaga mi ono zachować spokój przed najważniejszymi konkursami i znaleźć koncentrację przed skokiem. Urządzenie to umożliwia relaks i naukę języka w jednym, przy okazji postanowiłem więc podgonić trochę niemiecki. Na początku nie widziałem efektów nauki, muzyka relaksacyjna, nagrana na płytach z kursem języka, tak mnie uspokajała, że często zasypiałem. Dr Blecharz powiedział mi żebym się tym nie martwił, bo wszystko jest w jak najlepszym porządku, nie dość, że się relaksuję, to dodatkowo podświadomie uczę się języka. Potem miałem kilka razy dziwne wrażenie podczas rozmów z moim menadżerem Edim Federerem czy trenerem Heinzem Kuttinem, nagle okazało się bowiem, że używam słówek,których znaczenia do końca nie znam. „Edi rozumiesz co ja mówię?” – pytałem. A on na to, że sam jest zaskoczony jak świetnie mi idzie po niemiecku. Dziś system SITA stosuję w wyjątkowych sytuacjach, zazwyczaj wtedy, gdy jestem bardzo niespokojny i rozstrojony przed startem. Języka nauczyłem się na tyle, że po konkursach regularnie zaczepiają mnie dziennikarze niemieckojęzyczni. SITA jest to metoda, którą poleciłbym wszystkim, którzy chcą samodzielnie nauczyć się języka oraz zrelaksować się.
ADAM MAŁYSZ
Metoda SITA opiera się na podświadomym wykorzystaniu oddechu do uruchomienia pracy prawej półkuli mózgu. Podwyższa to kilkakrotnie możliwości percepcyjne mózgu i znacznie zwiększa stopień zapamietywania tekstu.
Prof. dr hab. Jacek Fisiak
siła oddechu z SITA

Jeszcze więcej
Korzyści

Nie tylko do nauki. Urządzenie SITA Calm wykorzystasz także do głębokiego relaksu.

SVG
OKULARY I WATCHE 2  v2 dopasowane (2)

Relaks z SITA Calm

15 minut relaksu dziennie z urządzeniem SITA Calm, nawet podczas nauki, wystarczy, by obniżyć tętno i ciśnienie krwi, zwiększyć odporność, poprawić jakość snu, pozbyć się nałogów, a w konsekwencji żyć lepiej i dłużej.

Używaj regularnie urządzenia SITA Calm i obserwuj poprawę stanu zdrowia w ulubionej aplikacji zdrowie.

Zaufali nam