BEZPIECZNE ZAKUPY

Realizacja zamówień

Dołożyliśmy wszelkich starań aby Twoje zakupy w naszym Sklepie były bezpieczne.
Dane już od momentu ich wpisywania są zabezpieczone protokołami szyfrującymi SSL stanowiącymi światowy standard szyfrowania danych.

Gdy wypełniasz formularz w naszym Sklepie, w nagłówku lub w stopce okna Twojej przeglądarki pojawi się mała kłódeczka informująca, że wszystkie dane są wysyłane z Twojego komputera w bezpiecznym, szyfrowanym połączeniu. Szczegóły dotyczące certyfikatu i rodzaju połączenia uzyskasz klikając ikonę tej kłódeczki.

Płatność kartą kredytową lub e-przelewem

Jeśli wybierzesz płatność kartą kredytową lub e-przelewem, to po kliknięciu przycisku "Zamawiam" nastąpi przekierowanie w bezpiecznym połączeniu na strony Payeezy First Data Powered. Pojawi się tam prośba o wybór sposobu e-płatności. Przy wyborze płatności kartą kredytową konieczne będzie podanie jej numeru, daty ważności oraz numeru CVV2/CVC2 (trzy cyfry umieszczone na rewersie karty - na pasku, na którym znajduje się Twój podpis). Dane te są wymagane dla prawidłowej autoryzacji karty. Zastosowany proces autoryzacji Payeezy zapewnia najwyższy standard e-płatności i najwyższe bezpieczeństwo.

Chronimy Twoją prywatność

Twoje dane osobowe i inne, które nam podajesz, traktujemy jako informacje poufne i nikt z zewnątrz nie ma do nich dostępu.

Informujemy, że podane w zamówieniu dane zostaną umieszczone w zbiorze danych podlegającym ochronie zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami). Administratorem zbioru danych jest SITA Sp. z o.o., 12-100 Szczytno, Korpele Strefa 9. Podane dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia oraz celów marketingowych firmy SITA. Podanie tych danych jest dobrowolne, a osoba, której one dotyczą, ma prawo dostępu do ich treści oraz prawo do ich poprawiania.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z działaniem naszego Sklepu, procesem autoryzacji kart płatniczych lub płatnościami, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

//]]>