Title Image

Formy płatności

W naszym sklepie internetowym możesz wybrać jedną z wielu metod płatności:

Przelewy24.pl

W naszym sklepie możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym. Decydując się na tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank i zalogujesz się do bankowości internetowej, aby potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

Możesz również wybrać opcję płatności Blik.

Za pobraniem

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera wszystkie informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki.

Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności – kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty.

Karta płatnicza

W sita.pl akceptujemy karty Visa, MasterCard i American Express. Karta płatnicza zostanie obciążona dopiero po wysłaniu przesyłki. W przypadku zwrotu towaru, kwota zostanie przelana z powrotem na rachunek Twojej karty płatniczej.

Płatność przelewem tradycyjnym

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem oraz niezbędne dane do realizacji przelewu.

Odbiorca: SITA Sp. z o.o.

Adres: Korpele Strefa 9,  12-100 Szczytno

Bank: mbank

Numer konta: 69 1140 2004 0000 3602 7479 3522

Tytuł: Twój numer zamówienia

Jak tylko zaksięgujemy Twoją wpłatę, zamówienie zostanie przekazane do realizacji. Księgowanie płatności może potrwać maksymalnie 2-4 dni robocze.

Płatności na raty

W ramach usługi Przelewy24.pl możesz skorzystać z systemu płatności ratalnych, który  umożliwi Ci dokonanie transakcji online, bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności. W tym zakresie możesz skorzystać z oferty banków: mbank oraz Alior.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez SITA Sp. z o.o., Korpele Strefa 9, 12-100 Szczytno, KRS 0000163492, oraz o prawach, które w związku z tym przysługują podmiotom danych znajdą Państwo w dziale. POLITYKA PRYWATNOŚCI. Klikając na "Zarejestruj się" wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez SITA Sp. z o. o. w celu realizacji moich zamówień.