Kursy języka angielskiego


kursy języka angielskiegoPowszechnie wiadomo, że w dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym jest jedną z tych umiejętności, które na rynku pracy są uważane za pewne minimum. Brak wpisu o znajomości języka angielskiego w CV często dyskwalifikuje kandydata na dane stanowisko już na pierwszym etapie rekrutacji. I choć w dzisiejszych czasach nauka języka angielskiego jest w szkołach obowiązkowa, wciąż są osoby, które z różnych przyczyn nie potrafią posługiwać się tym językiem.

Wiele starszych osób, które z jakichś powodów poszukują pracy, a do wieku emerytalnego jeszcze im daleko, ma spore problemy w związku z często spotykanym w tej grupie wiekowej brakiem znajomości języka angielskiego. Angielski dzisiaj jest podstawą i każdy powinien znać go przynajmniej na poziomie podstawowym, jednak język ten zaczął być nauczany w szkołach dopiero około dwudziestu lat temu. Pokolenie dzisiejszych 50-latków i starszych osób w większości przypadków nie zna tego języka, co znacznie utrudnia im poszukiwania pracy. Zamiast się poddawać, powinni oni wziąć sprawy w swoje ręce i rozpocząć kursy języka angielskiego, po których będą spełniać wymogi pracodawców dotyczące znajomości języków obcych.

kursy języka angielskiego sita

Trzeba jednak pamiętać, by odpowiednio dobrać kurs do własnych potrzeb i możliwości. Nauka języka angielskiego będzie skuteczna tylko wtedy, gdy naprawdę się do niej przyłożymy i poświęcimy jej odpowiednią ilość czasu. Dodatkowo wpływ na skuteczność nauki, co jest poświadczone licznymi badaniami naukowymi, ma także to, w jakich warunkach się uczymy oraz czy wystarczająco mocno koncentrujemy się na zapamiętaniu kolejnych słów, konstrukcji gramatycznych czy innych informacji. Wiadomo przecież, że aby odpowiednio przyswoić sobie jakiekolwiek wiadomości, należy całą uwagę poświęcić właśnie temu zajęciu. Tradycyjne kursy języka angielskiego nie zawsze jednak umożliwiają całkowite skoncentrowanie się na nauce. Aby wziąć w nich udział często trzeba podporządkować się konkretnym godzinom, w jakich odbywają się zajęcia. W rezultacie udział w zajęciach staje się kolejnym punktem do zrealizowania między zakupami, a odbiorem dzieci z kółka teatralnego. Taki pośpiech niekorzystnie wpływa na naszą koncentrację.

Zdając sobie sprawę z tych wszystkich niedogodności, chcemy zaoferować Państwu metodę innowacyjną i niezwykle skuteczną. Nasza propozycja bardzo różni się od tego, co do zaoferowania mają tradycyjne szkoły językowe. Jest to metoda, która eliminuje wszelkie wspomniane wyżej niedogodności.

Kursy języka angielskiego metodą SITA

język angielski nauka

By móc uczyć się języka wtedy, kiedy ma się na to czas, najlepiej jest skorzystać z metody, za pomocą której nauka może być prowadzona samodzielnie, w zaciszu własnego domu. Tak skonstruowana jest metoda SITA, która jest niezwykle rewolucyjna na tle innych metod samodzielnej nauki. By móc korzystać z metody SITA i szybko i skutecznie odbyć kursy języka angielskiego na poziomach podstawowym, średnio zaawansowanym i biznesowym, potrzebujemy opracowanych przez twórców metody podręcznika, płyt CD oraz urządzenia, które jest w tym wszystkim najważniejsze. Metoda opiera się o płynące z badań wnioski o tym, że nauce sprzyja relaks, dlatego też urządzenie SITA przede wszystkim pomaga kursantowi wprowadzić się w ten stan, będąc przy tym zupełnie bezpieczne dla jego zdrowia.

Podczas korzystania z proponowanego przez nas urządzenia, oddziałuje się na wszystkie zmysły w taki sposób, by nie działały na nie żadne bodźce z zewnątrz. Dzięki temu zarówno ciało, jak i umysł jest wprowadzone w stan relaksu i koncentruje się jedynie na informacjach, które są mu przekazywane za pośrednictwem opracowanych przez naszych specjalistów płyt CD. Kursy języka angielskiego, które znalazły się na tych płytach zostały stworzone w taki sposób, by wiedza była przekazywana stopniowo, a nauka języka przychodziła w sposób zupełnie naturalny. Tylko w ten sposób możliwe jest naprawdę skuteczne opanowanie danego języka.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich. Naszą propozycję kierujemy szczególnie do:

  • Osób, które nie są w stanie tak zorganizować swojego czasu, by móc zdążyć na tradycyjne zajęcia
  • Rodziców, którzy nauce mogą poświęcić jedynie przedpołudnia, gdy ich pociechy są w szkole lub przedszkolu
  • Osób prowadzących własną działalność gospodarczą o nienormowanym czasie pracy
  • Osób, którym nauka najlepiej przychodzi wczesnym rankiem lub późnym wieczorem
  • Osób, które lubią niezależność i najlepiej uczą się samodzielnie
  • Osób, które szukają naprawdę skutecznej metody na naukę języka angielskiego.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, nie zwlekaj i zacznij naukę angielskiego metodą SITA już dzisiaj!

//]]>