Back to top
beige background

Jedno urządzenie wiele korzyści

SITA Calm ułatwia i przyspiesza osiąganie stanu relaksu. Umożliwia koncentrację na własnym oddechu, izolując jednocześnie od bodźców zewnętrznych. Dzięki temu organizm zaczyna szukać optymalnego dla siebie rytmu pracy (biofeedback). Oddech staje się spokojny, głęboki i miarowy. Ten optymalny, naturalny rytm przenosi się na cały organizm, który przechodzi w stan głębokiego odprężenia. 

SITA Calm relaks

Głęboki relaks 

 

Odkryj sposób na intensywny wypoczynek i uwolnij się od skutków stresu dnia codziennego.  

SITA Calm zapamiętywanie

Superszybkie
zapamiętywanie

 

Ucz się szybko, efektywnie i skutecznie, zwłaszcza języków obcych.

Korzyści i zalety

sita calm
ustawienia sita calm w aplikacji

Sposób na intensywny wypoczynek

Prosty i szybki sposób, aby osiągać stan głębokiego odprężenia, bez wieloletnich treningów medytacyjnych.

Nauka w stanie relaksu

Umożliwia osiąganie i utrzymywanie stanu relaksu w trakcie nauki metodą SITA. Dzięki SITA Calm materiał przyswoisz do 5 razy szybciej niż metodą tradycyjną. Zapamiętasz na dłużej.

Biofeedback oddechowy

SITA Calm zbiera informacje o Twoim oddechu i przetwarza je na bodźce regulujące pracę organizmu.

Dedykowana aplikacja

Urządzenie komunikuje się łącznością Bluetooth® z aplikacją mobilną do relaksu i nauki języków SITA App pobraną na Twoje urządzenie mobilne. 

Możliwość personalizacji

Dostosuj kolor i natężenie światła diod LED oraz głośność dźwięku bio do własnych potrzeb. Niech odbiór bodźców w stanie relaksu będzie głębokim i kojącym doznaniem.

Stan komfortu, zdrowia i szczęścia

Regularne korzystanie z SITA Calm usprawnia pracę serca, poprawia Twoje HRV. Obserwuj spadek poziomu stresu na swoim smartbandzie lub smartwatchu. Żyj świadomie, żyj dłużej.

Stylowy design

Nowoczesny design, matowe i aksamitne wykończenie SITA Calm działa na Twoje zmysły tworząc harmonię doznań.   

Komfort i wygoda

Lekka, ergonomiczna konstrukcja w rozmiarze One Size zapewnia komfort i wygodę w trakcie relaksu i nauki każdemu użytkownikowi.

Opinie naszych klientów

Urządzenie pomaga się zrelaksować po pracy, jak również odpocząć. Podczas słuchania płyt relaksacyjnych naprawdę można zafundować sobie w domu chwile odpoczynku oraz nauki, która jakby sama płynęła do głowy. Już wiem, co to jest relaks i odpoczynek. W czasie tych chwil nic się nie liczy tylko ja. Nawet nowotwór, który do mnie zawitał, też na chwilę gdzieś odpłynął.
Łucja W.
Jestem bardzo zadowolony z urządzenia SITA. O tym urządzeniu słyszałem od znajomych i postanowiłem wypróbować na sobie. Wykorzystuje je głównie do relaksu. Od kiedy go używam zauważyłem znaczną poprawę koncentracji oraz jakość snu. Jestem wypoczęty, odprężony, a codzienne osiąganie stanu relaksu z urządzeniem SITA pomaga mi lepiej wykorzystywać wiedzę.
Arkadiusz W.
Systemu SITA nie da się opisać, to trzeba przeżyć!
Robert W.
Urządzenie działa bez zarzutu, pozwala lepiej się skoncentrować, doskonale odpręża.
Elżbieta T.-B.
Nie wierzyłem, że to działa. Na początku myślałem, że to kolejny chwyt reklamowy, ale po zastosowaniu systemu SITA, zauważyłem, że moja świadomość przyswaja bardzo szybko materiał, którego chciałem się nauczyć. Cały czas czerpię radość z nauki.
Tomasz Z.
Jestem mile zaskoczony urządzeniem SITA. Pozwala mi na chwile relaksu po wyczerpującym dniu pracy oraz na lekcje angielskiego, o każdej porze dnia bez konieczności umawiania się lub rezygnacji z innych zajęć dziennych.
Marek P.
Mimo wysokiej ceny jestem bardzo zadowolony z zakupu urządzenia SITA. Moim zdaniem system ten jest rewelacyjnym urządzeniem. Umożliwia szybkie opanowanie wybranego języka. Stan relaksu naprawdę pozwala szybko, łatwo i przyjemnie zapamiętywać nowe zwroty i słowa. Nauka za pomocą systemu SITA sprawia mi ogromną przyjemność. Dzięki urządzeniu SITA, które wprowadza w stan relaksu i odprężenia, tekst staje się bardziej zrozumiały i przystępny. Według mnie jest to najlepsza metoda nauki języka obcego.
Grzegorz B.
Moim zdaniem produkt ten jest godny polecenia. Dzięki systemowi SITA można w sposób szybki i zarazem skuteczny nauczyć się języków obcych. Urządzenie SITA doskonale sprawdza się, gdy chcemy doprowadzić do stanu relaksu. Urządzenie sprzyja wyciszeniu i oddystansowaniu się od codziennych problemów. Wyrównanie oddechu sprzyja koncentracji, przez co łatwiej przyswajamy nowe informacje.
Ewelina D.
Bardzo dziękuję za szybkie wysłanie Państwa produktu. Będziemy dalej namawiać naszych znajomych do doskonalenia języków obcych za pomocą Państwa urządzenia.
Łukasz S.
Fenomenalne urządzenie. Proste, a zarazem funkcjonalne. Gratuluję wynalazku.
Leszek B.
Od dnia kiedy otrzymałam zestaw SITA, stosuję relaksację codziennie oraz naukę wybranego języka za pomocą metody, którą Państwo proponujecie. Jestem odprężona, zrelaksowana oraz posiadam większą wiedzę z języka angielskiego. Jestem osobą zabieganą, zapracowaną... Relaksacja pomaga mi w utrzymaniu dobrego nastawienia do rzeczywistości, a nauka w szybszym osiągnięciu oczekiwanych efektów.
Małgorzata G.
jestem zadowolona z urządzenia SITA, gdyż pomaga mi ono w szybszym zapamiętywaniu słów i zwrotów, a także wprowadza mnie w stan relaksu. Nie sądziłam, że urządzenie SITA ma tak pozytywny wpływ na ludzki organizm. Polecam urządzenie SITA wszystkim moim znajomym, a w przyszłości mam zamiar zakupić kolejne kursy.
Ewa K.
Można powiedzieć, że system SITA "to dopiero kosztuje". Już kilka lat temu słyszałam o rewelacyjnych efektach stosowania systemu, tak do relaksu, jak i nauki. Obecnie próbuję tego na swojej osobie. Zauważyłam, że odkąd posiadam urządzenie SITA, stałam się bardziej zrelaksowana i bardziej chętna do nauki języków.
Danuta S.