Back to top

Wybierz kurs z SITA Calm

LUB WYBIERZ PLAN SUBSKRYPCJI

Opinie o kursie angielskiego SITA 

Za dwa miesiące mam otrzymać atrakcyjną pracę w Anglii. Ale jedyną barierą była bariera językowa. Musiałem ją obalić. Bez znajomości języka nie było mowy o wyjeździe. Po przeczytaniu ogłoszenia SITA, pomyślałem sobie, że to następne, źle wydane pieniądze, ale za namową żony zamówiłem języka angielski dla początkujących. Po przerobieniu czterech lekcji byłem sam zdziwiony efektem. Teraz czekam i nie mogę się oderwać od następnych lekcji, a gdy skończę, to od razu zamawiam język angielski dla średnio zaawansowanych.
Artur P.
System SITA rzeczywiście pozwala niezwykle efektywnie zapamiętać materiał lekcji. Jednocześnie dostarcza relaksu. Materiał lekcji niezwykle starannie wybrany, bardzo praktyczne zwroty pozwalają szybko osiągnąć stopień komunikowania się w obcym języku. Ponad to system SITA można używać do rozwijania swoich umiejętności w innych dziedzinach. POLECAM!!!
Anna T.
Urządzenie SITA stosuję od tygodnia, jest to bardzo krótki okres na wydanie kompleksowej opinii. Jednakże od pierwszej chwili użytkowania jestem zauroczona sposobem wprowadzenia i prowadzenia lekcji. Miękkie, aksamitne głosy lektorów i muzyka w tle są czynnikiem relaksującym i odprężającym. Z ogromną przyjemnością zasiadam do nauki języka angielskiego (2 godziny wieczorem) i bardzo łatwo zapamiętuje zwroty i wyrazy. Moim skromnym zdaniem należy się Państwu najwyższe uznanie za właśnie tę formę nauki języków. W przyszłości zamierzam korzystać z Państwa oferty i rozszerzać wiedzę o językach.
Barbara W.
Jestem użytkownikiem urządzenia SITA od kilku dni. Dostałam je w prezencie i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona. Lekcje języka angielskiego są tak wyraźne i czytelne, że pierwszy raz nie mam absolutnie problemu ze zrozumieniem tekstu czytanego przez lektorów. Jakość i ilość powtórzeń jest bardzo zadowalająca. Z tym urządzeniem nauka jest bardzo przyjemna i prosta. Jedynym problem to wprowadzanie się w stan relaksu, ale myślę, że to przyjdzie z czasem.
Marzena K.
Zakupiliśmy z mężem system SITA celem nauki języka angielskiego i jesteśmy pod wrażeniem, bo już od pierwszych dni da się zauważyć postępy. Poza tym jesteśmy bardziej zrelaksowani.
Kamila K.
Pracując w Anglii, zakupiłam zestaw SITA do nauki języka. Dotychczas stosowane metody nauki angielskiego dawały niezadowalające efekty. Już po tygodniu stosowania urządzenia SITA zaważyłam o wiele większy zasób słów niż po trzymiesięcznej nauce z książki. Dodatkowo SITA znakomicie wpływa na osiąganie stanu pełnego wyciszenia i spokoju. Bardzo mnie to cieszy, gdyż z natury jestem osobą podatną na stresy. Będę więc stosować urządzenie SITA do relaksacji. Zakupując zestaw SITA, trafiłam w dziesiątkę.
Renata F.