Back to top
baza wiedzy sita
baza wiedzy sita

Baza
wiedzy

Zanim skontaktujesz się z nami mailowo na adres wsparcie@sita.pl upewnij się, czy poniżej nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie. Dla Twojej wygody podzieliliśmy je tematycznie.

Pytania o relaks

Co to jest stan relaksu?

To naturalny stan umysłu i ciała, w którym wśród fal elektroencefalograficznych mózgu przeważają fale o niskiej częstotliwości od 7 do 12 Hz. Każdy człowiek mimowolnie znajduje się w stanie relaksu przez krótkie chwile co najmniej dwa razy w ciągu doby – tuż przed zaśnięciem i zaraz po obudzeniu się.

Czym charakteryzuje się stan relaksu?

W stanie relaksu występuje miarowy, głęboki i spokojny oddech; serce pracuje rytmicznie i powoli; ciśnieni krwi jest stałe; wśród fal mózgowych przeważają fale alfa o częstotliwości około 7Hz; wszystkie mięśnie są rozluźnione, występuje wewnętrzny spokój, a nawet uczucie nieokreślonej radości.

Ile trwa osiągnięcie stanu relaksu z SITA Calm?

W pierwszych próbach po 10 – 15 minutach. Później – w wyniku kilku, kilkunastu prób – po około 2 minutach.

Kiedy wiem, że jestem w stanie relaksu?

Oczy są zamknięte, oddech jest miarowy, wszystkie mięśnie są rozluźnione, w całym ciele czuje się miłe ciepło i błogą ociężałość, reakcje na bodźce zewnętrzne są stłumione, myśli są nieokreślone lub ograniczone, np. do własnego oddechu.

O czym należy myśleć w stanie relaksu?

Najlepiej o niczym, co najwyżej o własnym oddechu.

Jak często można wchodzić w stan relaksu?

Nie ma żadnych ograniczeń częstości ani czasu przebywania w stanie relaksu, bo jest naturalnym stanem organizmu człowieka, sprzyjającym uwolnieniu się od napięć, stresów i zmęczenia.

Czy są inne metody osiągania relaksu?

Tak. Jest wiele technik osiągania stanu relaksu, np. siłą własnej woli. Wymagają one jednak wieloletniego treningu. Utrzymanie relaksu innymi niż metoda SITA technikami byłoby bardzo trudne po włączeniu odtwarzania lekcji językowej. W metodzie SITA urządzenie SITA Calm podtrzymuje stan relaksu także w czasie słuchania lekcji poprzez sprzężenie zwrotne między oddechem a sygnałami świetlnymi, które docierają do oczu przez zamknięte powieki, podtrzymując stan relaksu w trakcie nauki.

Czy można się uzależnić od stanu relaksu?

Stan relaksu jest stanem fizjologicznym, naturalnym, a to wyklucza możliwość uzależnienia.

Czy stan relaksu może zastąpić pobudzające używki?

Tak. Jeśli chcemy zregenerować siły, poprawić koncentrację, zyskać energię do pracy – można stosować stan relaksu zamiast picia kawy lub napojów energetyzujących. Dwadzieścia minut stanu relaksu sprawi, że następne kilka godzin będzie miało efektywność kilkunastu.

Skąd wiadomo, że stan relaksu jest nieszkodliwy dla zdrowia?

Najlepszym dowodem jest stosowanie pod okiem lekarzy urządzeń SITA w szpitalach przez kobiety w ciąży na Węgrzech, czy też przez osoby z wadami serca w Instytucie Kardiologii w Aninie pod Warszawą.

Czy to naturalne, że podczas stanu relaksu myśli uciekają gdzieś daleko?

Tak – to naturalne i prawidłowe, wręcz pożądane w stanie relaksu.

Jaki wpływ ma stan relaksu na osobowość?

Stan relaksu oczyszcza i regeneruje organizm. Częste przebywanie w tym stanie sprawia, że stajemy się łagodni i cierpliwi, budzimy się rano optymistycznie nastawieni do życia.

Czy SITA Calm mogę relaksować się z własną muzyką?

Tak, poza dostępnymi w aplikacji SITA App materiałami do relaksu, sesje relaksacyjne można wzbogacić o własne materiały lub muzykę.

Pytania o naukę

Czy nauka metodą SITA jest skuteczna?

Tak, metoda SITA opiera się na nauce w stanie głębokiego relaksu, w którym zwiększają się możliwości umysłu do szybszego przyswajania dużych ilości informacji. Zgodnie z badaniami nauka metodą SITA jest kilkukrotnie szybsza niż metodami tradycyjnymi. Dodatkowo materiał zapamiętywany jest na dłużej.

Czy lepsze zapamiętywanie dotyczy wszystkich?

Tak. Z przeprowadzanych wielokrotnie badań naukowych oraz opinii naszych Klientów wiemy, że płeć, wiek, wykształcenie, czy predyspozycje językowe nie mają znaczenia. Stan głębokiego odprężenia wpływa pozytywnie na lepszą percepcję u wszystkich użytkowników metody SITA. 

Czy metodą SITA mogą uczyć się także dzieci?

Szybkość zapamiętywania jak i efekty nauki nie zależą od wieku, jednakże wymagają od osoby uczącej skupienia i umiejętności przebywania w stanie relaksu (sesji relaksu z założonym urządzeniem SITA Calm) przez 40 minut w dwóch z trzech etapów nauki (Zapamiętywanie, Powtórzenie). Jeśli dziecko umie spokojnie siedzieć określony czas, nie ma przeciwskazań do nauki metodą SITA.

Dlaczego lepiej zapamiętujemy nowe słowa w stanie relaksu?

W stanie aktywności dziennej wszelkie informacje najpierw trafiają do pamięci sensorycznej, następnie do krótkotrwałej, a potem, jeśli mózg uzna je za potrzebne na dłużej – do pamięci długotrwałej. Natomiast w stanie relaksu informacje dźwiękowe trafiają od razu do pamięci długotrwałej. Wielokrotnie potwierdziły to przeprowadzone eksperymenty w Niemczech i w Polsce.

Na czym polega nauka z urządzeniem SITA Calm?

Osoba ucząca się odsłuchuje materiał lekcji, który chce zapamiętać i jednocześnie odbiera bodźce świetlne i dźwiękowe w rytmie własnego oddechu. Urządzenie SITA Calm nie tylko pomaga osiągnąć stan relaksu, ale również pomaga utrzymać się w tym stanie podczas odsłuchiwania lekcji językowej lub innych materiałów do nauki.

Ile czasu muszę poświęci na naukę metodą SITA?

Każda lekcja nauki metodą SITA opiera się na starannie przygotowanym materiale i podzielona jest na 4 etapy. 1. Inicjacja (20 minut), 2. Zapamiętywanie (40 minut), 3. Aktywizacja (20-30 minut), 4. Powtórzenie lekcji poprzedniej (40 minut). W sumie czas potrzebny na przerobienie pojedynczej lekcji kursu to ok. 2 godziny.

Przerwy między wymienionymi powyżej etapami jednej lekcji nie powinny być dłuższe niż 7 dni, a między lekcjami nie dłuższe niż 10 dni. Więc czas nauki zależy w dużej mierze od uczącego.

Metoda nauki SITA przygotowana jest w taki sposób, by 10 lekcji móc nauczyć się nawet w 7 dni. Nauka, wykorzystując pełne przerwy między lekcjami, nie potrwa dłużej niż 100 dni. Natomiast sumaryczny czas poświęcony na naukę w każdym przypadku będzie identyczny.

Co wyróżnia kurs językowy metodą SITA od innych?

Kurs metodą SITA przygotowany jest specjalnie do nauki w relaksie i wyróżnia się: odpowiednią muzyką relaksacyjną w tle; harmonią miedzy muzyką w tle lekcji a odsłuchiwanym materiałem; odpowiednim tempem nagrań oraz specjalnie dopasowaną barwą głosu lektora.

Czy mogę uczyć się wieczorem przed pójściem spać?

Metodą SITA można uczyć się w dowolnie wybranej porze dnia. Niekiedy jednak wieczorne zmęczenie może powodować zasypianie w trakcie etapów nauki z urządzeniem SITA Calm. Oznacza to, że organizm potrzebuje regeneracji i snu. Jak tylko pozwolisz mu na odpoczynek możesz powrócić do wieczornej aktywności z metodą SITA.

Jaka pora dnia jest najlepsza do nauki z SITA Calm?

Każda, pod warunkiem, że nie czujemy się w danym momencie bardzo zmęczeni. Nie należy uczyć się w godzinach, w których zazwyczaj udajemy kładziemy się spać. 

Jeśli w trakcie nauki wyjdę ze stanu relaksu czy mogę ją kontynuować po chwili?

Nie, Fazę zapamiętywania jak i powtórzenia należy odbyć w stanie relaksu bez przerwy. Przerwaną fazę należy rozpocząć od początku z przerwą nie dłuższą niż 7 dni.

Czy kursy nauki metodą SITA są drogie?

Metoda nauki języków SITA nie jest droższa od klasycznej nauki języków w grupie kilkuosobowej w szkołach językowych. Dodatkowe korzyści w postaci samodzielnej nauki w zaciszu własnego domu, w komfortowych, bezstresowych warunkach i co najważniejsze przyswajanie materiałów znacznie szybciej, dają przewagę metodzie SITA nad tradycyjnymi formami nauki.

Czy zdolności językowe mają wpływ na rezultaty, tj. szybszą naukę?

Nie, zdolności językowe nie mają wpływu na rezultaty nauki języków metodą SITA. Ze względu na sposób nauki w stanie głębokiego relaksu jesteśmy w stanie uczyć się szybciej.

O czym myśleć podczas nauki?

Stan relaksu oczyszcza i regeneruje organizm. Częste przebywanie w tym stanie sprawia, że stajemy się łagodni i cierpliwi, budzimy się rano bardziej optymistycznie nastawieni do życia.

Czy osoba niedowidząca i niewidoma może uczyć się metodą SITA?

Tak, jeśli posiada umiejętność wprowadzania się w stan relaksu bez biofeedback’u świetlnego. Urządzenie SITA Calm będzie nadal zbierało informacje o oddechu i przetwarzało je na sygnał dźwiękowy, wspomagający szybszy relaks oraz lepszą percepcję nauki.

Na ilu urządzeniach mobilnych mogę się uczyć?

Logowanie tym samym kontem do aplikacji mobilnej możliwe jest dla dwóch urządzeń jednocześnie. Postęp kursu synchronizowany jest automatycznie i jest wspólny dla konta.

Pytania o zdrowie

Czy wprowadzanie się w stan relaksu jest dobre dla zdrowia?

Najlepszym dowodem jest stosowanie urządzeń SITA w szpitalach, np. przez kobiety w ciąży (na Węgrzech) i przez osoby z wadami serca (w Instytucie Kardiologii w Aninie pod Warszawą).

Czy epilepsja wyklucza mnie z nauki/relaksu z urządzeniem SITA?

Urządzenie Sita i SITA Calm emituje światło w rytmie oddechu użytkownika. W związku z czym osoby ze światłoczułą epilepsją nie powinny korzystać z urządzenia SITA i SITA Calm. Zaleca się konsultację z lekarzem prowadzącym w celu oceny możliwości korzystania z urządzenia SITA Calm. Urządzenie SITA Calm, posiada możliwość całkowitego wyłączenia emisji światła podczas relaksu.

Czy osoba niedowidząca i niewidoma może uczyć się metodą SITA?

Tak, jeśli posiada umiejętność wprowadzania się w stan relaksu bez biofeedback’u świetlnego. Urządzenie SITA Calm będzie nadal zbierało informacje o oddechu i przetwarzało je na sygnał dźwiękowy, wspomagający szybszy relaks oraz lepszą percepcję nauki.

Pytania ogólne o metodę SITA

Czy metoda SITA ma związek z hipnozą?

Nie, metoda SITA nie polega na wprowadzaniu w stan hipnozy. Urządzenie SITA Calm ułatwia wejście w naturalny stan fizjologiczny jakim jest stan relaksu. Wykorzystując SITA Calm, wejdziesz w stan relaksu szybciej i utrzymasz ten stan podczas nauki.

Czy urządzenie SITA Calm jest bezpieczne?

Tak, urządzenie SITA Calm produkowane jest w należytej staranności i posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa.

Czym jest biofeedback oddechowy

Biologiczne sprzężenie zwrotne między oddechem, a bodźcami świetlnymi podtrzymujące stan relaksu.

Czy katar jest przeszkodą w nauce metodą SITA?

Niedrożne górne drogi oddechowe mogą być przyczyną nieprawidłowego zbierania danych oddechu poprzez urządzenie SITA Calm.

Czym różni się urządzenie SITA Calm od SITA?

Urządzenie SITA Calm, to najnowszy produkt SITA współpracujący z aplikacją mobilną SITA App (dla systemów iOS i Android). Wykorzystując połączenie Bluetooth możesz regulować kolor, natężenie światła, a także głośność dźwięku bio (sygnału dźwiękowego obrazującego oddech). Urządzenie SITA Calm dodatkowo pozwala monitorować na ekranie telefonu stan oddechu.

Czy dzieci mogą korzystać z SITA Calm?

Zalecany wiek osób korzystających z nauki lub relaksu z SITA Calm to nie mniej niż 10 lat. Nauka z SITA Calm wymaga ok 40 minutowej sesji relaksu podczas nauki i umiejętności utrzymania się w tym czasie w jednej pozycji umożliwiającej relaks z SITA Calm.

Czy kolor diod ma znaczenie?

Kolor diod nie ma znaczenia w skuteczności metody SITA i zależy od upodobań klienta i dobrej widoczności przez zamknięte powieki. Relaks i nauka odbywa się przy zamkniętych powiekach przez które kolor diod nie ma istotnego znaczenia. Rekomendowanym kolorem diod jest kolor czerwony lub żółty.

Pytania o zakup

Jak zrezygnować z odnowienia subskrypcji?

Należy zalogować się do panelu klienta i przejść do zakładki Subskrypcje. Anuluj wybraną przez siebie subskrypcję. Od tego momentu nie pobierzemy opłaty za odnowienie dostępu na nowy okres.

Jak otrzymać fakturę za odnowienie dostępu subskrypcyjnego?

W celu otrzymania faktury za odnowienie dostępu subskrypcyjnego należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta poprzez czat live na stronie, formularz kontaktowy bądź napisać na adres bok@sita.pl podając niezbędne dane do przekazania faktury.

Kiedy uzyskam dostęp do zakupionego kursu w aplikacji mobilnej SITA App?

Dostęp do zakupionych materiałów jest udzielany zaraz po zaksięgowaniu płatności. Jeśli nie widzisz zakupionego kursu wyłącz aplikację z tła i uruchom ponownie.

Co zrobić jeśli nie miałem środków na koncie na odnowienie subskrypcji, a chcę ją kontynuować?

W takim przypadku, próby pobrania płatności zostaną dokonane w dwóch kolejnych dniach następujących po pierwszej próbie płatności. Zapewnij środki na karcie i ciesz się odnowieniem subskrypcji na kolejny okres.

Co mówią nasi użytkownicy

Urządzenie SITA zakupiłam w celu nauki języka niemieckiego, którym posługuję się na co dzień w mojej pracy (opieka nad osobami starszymi z demencją lub schorzeniami Alzhaimera). Praca jest wyczerpująca, a więc urządzenie wykorzystuję również do zrelaksowania się. Uważam, że jest to zakup trafiony w dziesiątkę. Urządzenie chcę również zastosować do relaksowania moich podopiecznych. O efektach pozytywnych (mam nadzieję) na pewno Państwa powiadomię.
Bożena K.
Zaliczam się do osób ambitnych, w stosunku do siebie mam wysokie wymagania. Od niespełna trzech miesięcy uczestniczę w grupowych zajęciach nauki języka angielskiego, ale to dla mnie za mało i za wolno. System SITA pozwala mi na naukę indywidualną w dowolnym dla mnie czasie. Pokonuję bariery językowe, nie obawiam się odezwać do ludzi w języku angielskim. Zaobserwowałam również, że potrafię się przy zestawie SITA odstresować, zrelaksować, jestem wypoczęta, bardziej energiczna i nie mam kłopotów z zapamiętywaniem. Łatwiej nawiązuję kontakty z otoczeniem w kraju, gdzie wokół mnie wszyscy posługują się językiem do tej pory dla mnie obcym, który jednak powoli przestaje być obcy.
Bożena O.
[…] Z punktu widzenia najnowszych badań w dziedzinie lingwistyki stosowanej, psychologii i pedagogiki stwierdzam, iż metodyka kursu oparta jest na znanych i stosowanych odkryciach naukowych. Wiedza przyswajana jest tutaj w odkrytej przez amerykańskiego psychologa Roberta Keitha Wallace’a „gotowości w stanie odprężenia”. Ostatnie badania mózgu i snu okazały się bardzo ważne dla lingwistyki stosowanej. Na ich podstawie powstała gama sugestopedycznych metod nauczania. Sita Learning System jest jedną z nich. Opiera się na podświadomym wykorzystaniu oddechu do uruchomienia pracy prawej półkuli mózgu. Podwyższa to kilkakrotnie możliwości percepcyjne mózgu i zwiększa prze to znacznie stopień zapamiętywania tekstu.
Prof. dr hab. Jacek Fisiak
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona systemem SITA. Pomógł mi w krótkim czasie przyswoić duży zakres wiedzy z języka angielskiego. Dzięki relaksacyjnemu działaniu nauka nie jest uciążliwa, ale wymaga dużo skupienia. To doskonała forma odpoczynku po pracy i nauki zarazem.
Weronika B.
System nauki jest bardzo skuteczny. Żałuję, że zatrzymaliście się w języku niemieckim tylko na poziomie średnio zaawansowanym. Myślę, że tym systemem można uczyć również dalej. Niemieckojęzyczne kraje mają duże znaczenie dla Polaków, znaczenie biznesowe również.
Emilia O.
Potwierdzam, że system SITA jest efektywną i dojrzałą metodą ułatwiającą przyswajanie języków obcych […] Powstało na ten temat dziesięć eksperymentalno-pedagogicznych studiów, jeden doktorat oraz wiele prac dyplomowych, które dokumentują skuteczność tej metody w odniesieniu do różnych form nauczania.

(tłumaczenie opinii z języka niemieckiego)
Prof. dr Rainer Dieterich
Prawda jest taka, że SITA uczy 53 letnią kobietę języka angielskiego i to z powodzeniem. Myślałam, że to nie jest możliwe, to graniczy z cudem. Fakty jednak mówią same za siebie, zapamiętuję nie tylko słówka, ale i całe zdania. Co jeszcze zauważyłam? SITA powoduje to, że moja głowa lepiej pracuje (ten system wymiata moją sklerozę). System SITA daje pełną satysfakcję w uczeniu się obcego języka. Efekty nauki są zaskakujące nawet dla samego uczącego się (chodzi mi o ilość wiedzy, jaką jest w stanie wchłonąć umysł jednorazowo). Również w życiu osobistym stres już nie straszy, gdy można się zrelaksować dzięki systemowi SITA. Naprawdę uspokaja.
Halina C.
Od około dwóch tygodni posiadam zestaw SITA. Około dziesięciu dni uczyłem się wprowadzania w stan relaksu. To wystarczy do rozpoczęcia nauki. Właśnie przerabiam czwartą lekcję języka niemieckiego (kurs podstawowy). jestem bardzo zadowolony ze swoich postępów. Uczę się języka niemieckiego od wielu lat, jednak widoczne efekty po kilku dniach z SITA są większe niż dotychczasowe, po tradycyjnych metodach nauki. Wszystkim polecam tę metodę, proszę jednak pamiętać, że kluczem do wykorzystania możliwości SITA jest wyraźna motywacja!
Andrzej P.
Urządzenie pomaga się zrelaksować po pracy, jak również odpocząć. Podczas słuchania płyt relaksacyjnych naprawdę można zafundować sobie w domu chwile odpoczynku oraz nauki, która jakby sama płynęła do głowy. Już wiem, co to jest relaks i odpoczynek. W czasie tych chwil nic się nie liczy tylko ja. Nawet nowotwór, który do mnie zawitał, też na chwilę gdzieś odpłynął.
Łucja W.
Zaufałem firmie SITA i zakupiłem urządzenie relaksacyjne oraz język hiszpański. W niecałe trzy tygodnie nauki opanowałem język hiszpański w stopniu podstawowym. Obecnie ćwiczę na książkach język hiszpański, jak również poprzez oglądanie telewizji hiszpańskiej. Zaufałem, a teraz wierzę i polecam tym, którzy mają wątpliwości i obawy. Człowiek odczuwa potrzebę podnoszenia swych umiejętności i kwalifikacji. Jedną z nich na pewno jest znajomość języka obcego. Już dziś wiem, że zacznę naukę języka angielskiego. Jeszcze raz gorąco polecam tym, którzy mają wątpliwości, takie, jak ja miałem przed zakupem.
Łukasz K.
Początkowo sądziłem, iż ten system to jedna wielka ściema, ale teraz uważam, iż to był mój świetny zakup. Jestem z tego urządzenia bardzo zadowolony, gdyż pozwala na przyswojenie bardzo dużego zasobu informacji w krótkim czasie. Tak trzymać, gdyż wcale nie żałuję wydanych pieniędzy.
Witold G.
Jestem zadowolona z urządzenia SITA, doskonale relaksuje. Mam 57 lat i wykupiłam trzy kursy audio. Urządzenie SITA jest doskonałe. Całkowicie relaksowana zasiadam codziennie do nauki i zauważam już postępy. Naprawdę pamiętam wyrazy i zaczynam układać zdania, a wcześniej mówienie sprawiało mi trudność. Jestem zadowolona i w przyszłym miesiącu chcę dokupić kurs średnio zaawansowany. Szkoda, że nie ma lekcji dla pomocy domowych, co ułatwiłoby mi na pewno życie. Chętnych do takiego kursu byłoby więcej ponieważ coraz więcej pań wyjeżdża do takiej pracy.
Krystyna W.
Nowe badania z dziedziny pedagogiki i psychologii wykazują, iż można uczyć się z powodzeniem za pomocą metod, które polegają na odprężeniu fizycznym i psychicznym […] Dzięki metodzie SITA, wykorzystującej naturalne możliwości organizmu, nauka staje się efektywniejsza i przyjemniejsza.

(tłumaczenie opinii z języka niemieckiego)
Prof. dr Hans Ritscher
Za dwa miesiące mam otrzymać atrakcyjną pracę w Anglii. Ale jedyną barierą była bariera językowa. Musiałem ją obalić. Bez znajomości języka nie było mowy o wyjeździe. Po przeczytaniu ogłoszenia SITA, pomyślałem sobie, że to następne, źle wydane pieniądze, ale za namową żony zamówiłem języka angielski dla początkujących. Po przerobieniu czterech lekcji byłem sam zdziwiony efektem. Teraz czekam i nie mogę się oderwać od następnych lekcji, a gdy skończę, to od razu zamawiam język angielski dla średnio zaawansowanych.
Artur P.
Jestem z urządzenia SITA zadowolona, gdyż pozwala mi w łatwy sposób przyswajać język niemiecki. Nauka w stanie relaksu jest nie tylko przyjemna, ale również znacznie bardziej efektywna od tradycyjnych metod uczenia się. Pomaga przyswajać znacznie więcej materiału.
Maria B.
Sam kurs opracowany jest znakomicie! jestem dopiero po trzech lekcjach i powiem szczerze, że nie myślałam i nie spodziewałam się po sobie takiego stopnia zapamiętywania. Może nie 80%, ale 40-50% na pewno. Zaznaczam, że jestem absolutnym "analfabetą językowym". No i mam trochę (45) lat. Myślę, że w takim tempie zaliczę kurs podstawowy w trzy miesiące. Kłopot mam tylko (na razie) z szybkim osiąganiem stanu alfa.
Eugenia B.
Przykładowy tekst opinii na stronę. Przykładowy tekst opinii na stronę. Przykładowy tekst opinii na stronę. Przykładowy tekst opinii na stronę. Przykładowy tekst opinii na stronę. Przykładowy tekst opinii na stronę. Przykładowy tekst opinii na stronę.
Michał M.
Zakupiliśmy z mężem system SITA celem nauki języka angielskiego i jesteśmy pod wrażeniem, bo już od pierwszych dni da się zauważyć postępy. Poza tym jesteśmy bardziej zrelaksowani.
Kamila K.
Rewelacyjne rozwiązanie edukacyjne. Nie trzeba godzinami się uczyć na pamięć setek słówek i nudnej gramatyki. Ta innowacyjna metoda spowodowała, że do nauki języka niemieckiego podchodzę z przyjemnością. Połączenie przyjemnego z pożytecznym znajdzie wielu zwolenników wśród ludzi młodych. Gorąco polecam.
Roman Ż.
Nauka w systemie SITA jest zupełnie innym doświadczeniem od wcześniejszych prób nauki języka obcego, które były moim udziałem. Poza tym, że pogłębiam szybko znajomość języka, to mam okazję wyciszyć się po, często stresującym, dniu pracy i jest to dla mnie duża „wartość dodana” metody SITA.
Elżbieta Ch.
System SITA pozwala na dużą koncentrację, a jednocześnie pełne odprężenie. Dzięki niemu czuję się w pełni zrelaksowany.
Grzegorz R.
Bardzo łatwy, przyjemny sposób, bez wysiłku na naukę języka. Jestem zadowolony, mogę uczyć się w wygodnym dla mnie czasie, bez dojazdów do lektora, a przede wszystkim lekcje prowadzone w bardzo dobrej formie. Życzę dalszych sukcesów! Powodzenia
Robert S.
Jestem zadowolona, że mogę uczyć się języka w domu, w dowolnej chwili, dzięki systemowi SITA. Moje doświadczenia ze szkołą językową do tej pory nie były dobre. Dodatkowo, dzięki urządzeniu SITA mogę zrelaksować się w ciągu dnia.
Małgorzata P.
System SITA jest niepowtarzalny, w pełni relaksujący i edukacyjny. Bardzo przydatny, szczególnie w aspekcie szybkiej nauki języków, relatywnie do innych metod.
Andrzej W.
Uważam, że metoda SITA jest efektywna. Po dwudziestu godzinach nauki utrwaliły mi się nowe wyrażenia i zwroty, potrafię formułować proste zdania w języku hiszpańskim. Uważam, że taka forma nauki języków jest lepsza od metody tradycyjnej ponieważ następuje szybsze zapamiętywanie materiału.
Anna W.
SITA to nauka języka, która wymaga naprawdę niewiele wysiłku, pod warunkiem przestrzegania procedury i zaangażowania można osiągnąć bardzo dobre wyniki. Osobiście najbardziej podoba mi się etap zapamiętywania w stanie relaksu, takie odprężenia psychicznie podczas nauki jest naprawdę przyjemne. Uważam, że jeszcze lepsze efekty osiągnęłabym ucząc się z lektorem.
Beata D.
Wyrażamy swoje zadowolenie z zakupu Państwa produktu, gdyż spełnia on w zupełności nasze oczekiwania. Jednocześnie cieszymy się, iż nauka przy pomocy urządzenia SITA jest nie tylko obowiązkiem, ale również przyjemnością, którą wszystkim gorąco polecamy.
Dariusz L.
Język angielski znam na poziomie średnio zaawansowanym. Zamówiłem u Państwa cały pakiet, by przypomnieć sobie podstawy. W ciągu dnia korzystam około dwóch godzin z urządzenia SITA. Jestem bardzo zadowolony z tej formy nauki. W przyszłości chętnie skorzystam z uczenia się języka hiszpańskiego metodą SITA. Cieszę się bardzo, że mój znajomy namówił mnie na ten zakup.
Janusz L.
Systemu SITA nie da się opisać, to trzeba przeżyć!
Robert W.
System ten pomógł mi przełamać to, czego nigdy nie umiałem pokonać.
Paweł F.
Obecnie nie uczyłam się jeszcze języka. Jednak SITA pomaga mi w osiągnięciu relaksu, stanu spokoju. Jestem osobą bardzo dynamiczną i nawet przy dużym zmęczeniu nie potrafię się wyciszyć. SITA mi w tym pomaga.
Agata T.
Miło mi poinformować Państwa, że metoda nauczania poprzez relaks sprawia mi dużą satysfakcję. W ciągu trzech tygodni systematycznej intensywnej nauki poznałem wiele nowych słów i zwrotów z języka angielskiego. mam nadzieję, że podczas planowanego wyjazdu do Anglii będę mógł się swobodnie porozumiewać.
Tadeusz F.
Produkt opracowany bardzo dobrze pod względem merytorycznym, jak i praktycznym.
Piotr K.
Lekcje napisane są czytelnie i przejrzyście. Nagrania są łatwe do zrozumienia i łatwo przyswajalne.
Sławomir M.
Zanim zakupiłam urządzenie SITA robiłam wszystko, aby nie uczyć się języka obcego. Teraz rezygnuję z tych rzeczy, aby uczyć się angielskiego. Nauka stała się przyjemnością. Dzięki systemowi SITA odpoczywam, a jednocześnie uczę się. Uważam, że SITA jest niezastąpiona również dlatego, że może z niej korzystać więcej osób, a jest tylko jeden wydatek. Często korzystam również z relaksu. Pomaga mi to się odprężyć po całodniowej nauce i zapomnieć o kłopotach. Dziękuje!
Dorota N.
Jestem bardzo zadowolona z metody SITA, która w bardzo krótkim czasie pomogła mi w przyswojeniu języka hiszpańskiego. Po trzech miesiącach nauki mogę się swobodnie dogadać z mieszkańcami Półwyspu Iberyjskiego.
Natalia P.
Nauka w stanie relaksu jest ciekawą alternatywą, dzięki SITA przestaje się ona kojarzyć z „wkuwaniem na blachę”, wystarczy zamknąć oczy, uspokoić oddech, a słówka same wchodzą do głowy. Cisza w pomieszczeniu i spokojna kojąca muzyka wprost z urządzenia zdecydowanie sprzyja nauce. Podsumowując, jestem zadowolona i bogatsza o nowe ciekawe doświadczenie.
Natalia K.
System SITA to wielka przyjemność i radość z nauki. Po wielu latach przerwy przypomniałam sobie język, a teraz zaczynam przygotowywać się do egzaminu państwowego z języka. Myślę, że dzięki nauce SITA to mi się uda.
Anna T.
Nie wierzyłem, że to działa. Na początku myślałem, że to kolejny chwyt reklamowy, ale po zastosowaniu systemu SITA, zauważyłem, że moja świadomość przyswaja bardzo szybko materiał, którego chciałem się nauczyć. Cały czas czerpię radość z nauki.
Tomasz Z.
Nauka za pomocą urządzenia SITA jest nie tylko przyjemna, ale pozwala również zapamiętywać większy zakres materiału, w znacznie krótszym czasie, niż ma to miejsce w przypadku metody tradycyjnej.
Daniel J.
Jestem bardzo zadowolony z urządzenia SITA. O tym urządzeniu słyszałem od znajomych i postanowiłem wypróbować na sobie. Wykorzystuje je głównie do relaksu. Od kiedy go używam zauważyłem znaczną poprawę koncentracji oraz jakość snu. Jestem wypoczęty, odprężony, a codzienne osiąganie stanu relaksu z urządzeniem SITA pomaga mi lepiej wykorzystywać wiedzę.
Arkadiusz W.
Od dnia kiedy otrzymałam zestaw SITA, stosuję relaksację codziennie oraz naukę wybranego języka za pomocą metody, którą Państwo proponujecie. Jestem odprężona, zrelaksowana oraz posiadam większą wiedzę z języka angielskiego. Jestem osobą zabieganą, zapracowaną... Relaksacja pomaga mi w utrzymaniu dobrego nastawienia do rzeczywistości, a nauka w szybszym osiągnięciu oczekiwanych efektów.
Małgorzata G.
Jestem zadowolona z zestawu, pomaga mi się zrelaksować. Nauka sprawia przyjemność. Nie myślę o nauce jak o czymś trudnym, ale jak o czymś przyjemnym.
Maria S.-K.
Urządzenie SITA stosuję od tygodnia, jest to bardzo krótki okres na wydanie kompleksowej opinii. Jednakże od pierwszej chwili użytkowania jestem zauroczona sposobem wprowadzenia i prowadzenia lekcji. Miękkie, aksamitne głosy lektorów i muzyka w tle są czynnikiem relaksującym i odprężającym. Z ogromną przyjemnością zasiadam do nauki języka angielskiego (2 godziny wieczorem) i bardzo łatwo zapamiętuje zwroty i wyrazy. Moim skromnym zdaniem należy się Państwu najwyższe uznanie za właśnie tę formę nauki języków. W przyszłości zamierzam korzystać z Państwa oferty i rozszerzać wiedzę o językach.
Barbara W.
Metoda SITA to dobry sposób na naukę języków obcych. Nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu, można używać jej w dowolnym czasie i dodatkowo wprowadza w stan relaksu.
Małgorzata O.
Uważam, ze nauka systemem SITA jest efektywna. Po dwudziestu godzinach nauki utrwaliły mi się nowe wyrażenia i zwroty, potrafię formułować proste zdania w języku hiszpańskim. Uważam, że taka forma nauki języków jest lepsza od metody tradycyjnej, ponieważ następuje szybsze zapamiętywanie materiału.
Anna W.
Uważam, że system SITA jest wspaniałym urządzeniem, które można wykorzystywać nie tylko do nauki języków, ale również innych przedmiotów, z którymi mamy problemy. Należy także zwrócić uwagę, iż system może być używany dla samego relaksu i rozładowania napięcia, które często towarzyszy naszemu życiu w dzisiejszych czasach.
Katarzyna W.
Urządzenie SITA uważam za pomocne w osiągnięciu stanu relaksu i odprężenia po całym dniu spędzonym w pracy. Urządzenie służy mi także do nauki języka niemieckiego, którego potrzebuję w życiu codziennym. Kursy językowe, podobnie jak samo urządzenie, uważam za spełniające moje wymagania i oczekiwania.
Milena S.
System SITA oceniam jako dobrą metodę eliminowania napięcia. Urządzenie pozwala mi na odprężenie i uwolnienie od napięcia psychicznego. Dzięki ćwiczeniom relaksacyjnym jestem spokojny, czuję się wypoczęty, zauważyłem, że mniej się denerwuje i wykazuję większą cierpliwość dla otoczenia.
Józef G.
Urządzenie bardzo proste w obsłudze. Materiały dobrej jakości i bardzo przejrzyste. Metoda warta polecenia.
Agnieszka G.
Urządzenie SITA zakupiłem w celach relaksacyjnych. W przyszłości myślę także o nauce języka angielskiego. Jako urządzenie do wprowadzania organizmu w stan relaksu spisuje się rewelacyjnie. Miałem trochę do czynienia z jogą, więc wiem, że osiągnięcie stanu relaksu tylko za pomocą ćwiczeń nie jest sprawą prostą. Nauki za pomocą systemu nie jestem w stanie oceniać, ponieważ go na razie do niej nie używam. Martwi mnie tylko jakość użytych tworzyw sztucznych do wykonania urządzenia. Oczywiście nie ma to wpływu na działanie urządzenia.
Piotr D.
jestem zadowolona z urządzenia SITA, gdyż pomaga mi ono w szybszym zapamiętywaniu słów i zwrotów, a także wprowadza mnie w stan relaksu. Nie sądziłam, że urządzenie SITA ma tak pozytywny wpływ na ludzki organizm. Polecam urządzenie SITA wszystkim moim znajomym, a w przyszłości mam zamiar zakupić kolejne kursy.
Ewa K.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupionego urządzenia. Obserwuje duże postępy w nauce. Nauka jest miła i przyjemna.
Iwona K.
Od bardzo dawna myślałam, aby zakupić urządzenie SITA i jakoś nie mogłam się zdecydować. Przeczytałam wiele opinii za i przeciw. Jestem osobom, która musi wszystko sprawdzić sama dlatego zakupiłam urządzenie z kursem języka angielskiego. Języka angielskiego uczę się od 20-tu lat i mam problem aby rozmawiać w tym języku, czuję blokadę i już po pierwszych próbach lekcji zauważyłam, że coś się odblokowało i łatwiej przychodzi mi układanie zdań po angielsku i ich wypowiadanie. Zobaczymy jak dalej będzie przebiegała nauka ale na tą chwilę jestem bardzo zadowolona.
Elżbieta J.
Jestem bardzo zadowolony z urządzenia SITA. O tym urządzeniu słyszałem od znajomych i postanowiłem wypróbować na sobie. Wykorzystuje je głównie do relaksu. Od kiedy go używam zauważyłem znaczną poprawę koncentracji oraz jakość snu. Jestem wypoczęty, odprężony, a codzienne osiąganie stanu relaksu z urządzeniem SITA pomaga mi lepiej wykorzystywać wiedzę.
Arkadiusz W.
Jestem bardzo zadowolony ze sposobu nauczania i ilości przyswajanych słów. Mogę się po prostu wyciszyć, odprężyć. Jestem pod wrażeniem.
Damian K.
Jestem zaszczycony, mogąc wyrazić swoją opinie o systemie SITA. Nie znam wystarczająco dobrych słów, określeń, żeby wyrazić stopień mojego zadowolenia. W moim mniemaniu system SITA jest wytworem pracy wybitnych umysłów. Ludzie, którzy stworzyli tak wspaniałe i doskonałe urządzenie zasługują na miano najwybitniejszych umysłów w historii wynalazków. Stosując się do instrukcji oraz zaleceń, efekty mojej nauki języka niemieckiego są więcej niż zadowalające. W miarę postępu dalszej nauki zamierzam skorzystać z kursu języka angielskiego. Z wyrazami szacunku i uznania.
Andrzej T.
Mam 48 lat. Nerwowy tryb życia i jego zawrotne tempo odbijają się negatywnie na pracy mojego serca i układu krążenia, zwłaszcza, że do tej pory nie potrafiłam się relaksować. SITA umożliwia mi osiąganie relaksu, wewnętrznego spokoju, przez co moje dolegliwości sercowo-naczyniowe znacznie się zmniejszyły. [...]
Krystyna B.-K.
Kupiłem urządzenie SITA z myślą o mojej córce, która jest trochę nadpobudliwa i ma problemy z koncentracją. Dzięki temu urządzeniu potrafi się teraz skupić na nauce i poprawiła się u niej zdolność przyswajania wiedzy, nie tylko z języka lecz także w innych dziedzinach. Efekty są bardzo obiecujące i nie ukrywam swojego zadowolenia. Sam również planuję w najbliższym czasie skorzystać z urządzenia i przypomnieć sobie długo nie używane zwroty językowe.
Zbigniew W.
Przyznam szczerze, że kupowałam urządzenie SITA z myślą o nauce języka angielskiego. Jestem trzydziestoośmiolatką, zestresowaną, w trakcie różnego rodzaju zawirowań w moim życiu. Ogromną niespodzianką jest dla mnie to, że urządzenie pomaga osiągnąć stan relaksu. Mogę się po prostu wyciszyć, odprężyć. Dzięki temu człowiek ma potem więcej energii, z zapałem podchodzi do nauki i do codziennych, zwykłych spraw. jestem pod wrażeniem.
Małgorzata J.
Do systemu, jak i urządzenia, podszedłem z rezerwą, ale i dużą ciekawością. Korzystanie z urządzenia zacząłem od nauki wprowadzania się w stan relaksu. Efekty przeszły moje oczekiwania. Nagrania, jak i muzyka, potęgują cudowne doznania. jestem pewien, że nauka będzie bardzo przyjemna.
Tomasz N.
Program nauki SITA pomógł mi znaleźć nową metodę uczenia się. Dzięki tej metodzie można w bardzo przyjemny sposób nauczyć się dużej partii materiału i zapamiętać dużo słówek. Myślałam, że to będzie trudne, gdyż nie należę do osób systematycznych. W dodatku ruchome godziny pracy uniemożliwiały mi podjęcie normalnego kursu. Teraz z metodą SITA jest to możliwe, w dowolnej wolnej chwili, a co najważniejsze przychodzi to z łatwością. Uważam, że przyswajanie informacji w stanie relaksu jest bardzo dobrym pomysłem, gdyż dzięki temu nie trzeba poświęcać aż tyle czasu na typowe „wkuwanie” słówek.
Urszula Sz.
SITA bardzo mi pomogła. Jest to uzupełnienie do zwykłej nauki języka angielskiego. Wróciłam do powtórki po latach i jest o wiele łatwiej niż uczyć się od początku. Słowa i wyrażenia same mi się przypominają, gdy słucham muzyki albo oglądam film. Bardzo dobra metoda jeśli chodzi o przypominanie.
Karolina N.
System SITA jest naprawdę dobry dla tych, którzy pragną nauczyć się szybko języka obcego i mają silną motywacje. Ten system jest fantastyczny, jeżeli chodzi o wyciszenie.
Agata F.
Witam nazywam się Stanisław T(...). Oceniając metodę uczenia się systemem SITA biorę pod uwagę fakt, że mieszkam w małej turystycznej miejscowości gdzie przybywa wielu obcokrajowców na wczasy. Korzystając ze specjalnie dobranych lekcji z tygodnia na tydzień moje możliwości swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim uległy dużej poprawie. Lekcje są łatwe i mają charakter typowej rozmowy na codzienne tematy. Jestem bardzo zadowolony z efektów nauki.
Stanisław T.
Początkowo sądziłem, iż ten system to jedna wielka ściema, ale teraz uważam, iż był to świetny zakup. Jestem z tego urządzenia bardzo zadowolony, gdyż pozwala na przyswojenie bardzo dużego zasobu informacji w krótkim czasie. Tak trzymać, gdyż wcale nie żałuję wydanych pieniędzy.
Witold G.
Nauka systemem SITA jest przyjemna i przede wszystkim – nie męczy. Efekty odczuwalne są bardzo szybko, słowa i zwroty opanowane w ten sposób powracają nawet po dłuższym czasie. Ważna jest tutaj jednak systematyczność, samozaparcie i sporo wolnego czasu. Jest to na pewno przyjemny wstęp do nauki nowego języka w celach komunikacyjnych.
Anna Ż.
Uczę się z prawdziwą przyjemnością i łatwością jak nastolatka, chociaż mam 54 lata. Ku mojemu zaskoczeniu zniknęły bezsenne noce. Śpię zdrowym, głębokim snem. Gdzieś się też podziały niewielkie ślady łuszczycy, choć korzystam z urządzenia od tak krótkiego czasu.
Ewa D.
Zakupiliśmy z mężem system SITA celem nauki języka angielskiego i jesteśmy pod wrażeniem, bo już od pierwszych dni da się zauważyć postępy. Poza tym jesteśmy bardziej zrelaksowani.
Kamila K.
Od kilku dni jesteśmy użytkownikami systemu SITA. W pełni spełnia on nasze oczekiwania. Metoda nauki przez niego sugerowana jest rewelacyjna. Umożliwia zapamiętywanie dużej ilości słówek i zwrotów, jednocześnie za pomocą urządzenia można wprowadzić się w stan relaksu, bardzo potrzebny dla osób prowadzących aktywny tryb życia.
Marcin P.
Szanowni Państwo! Jestem w posiadaniu zestawu do nauki języka angielskiego i relaksacji i pragnę wyrazić swoją opinie. Taka forma nauki i relaksacji, jaką proponujecie, jest idealna dla moich potrzeb, spełnia funkcje „wykładowcy”, którego mam zawsze w zasięgu ręki w ciągu doby oraz terapeuty, który pomaga wyciszyć się, osiągając najwyższy stopień koncentracji. Jestem usatysfakcjonowana i pragnę w przyszłości rozszerzyć swoją wiedzę z zakresu innych języków obcych właśnie metodą SITA, ponieważ to jest to, czego szukałam. Sięgam po zestaw z przyjemnością i pełnym zaufaniem (nie wychodząc z domu). SITA to ciekawa forma nauki, pełny relaks, prosta obsługa i łatwy dostęp.
Anna T.
System SITA jest w istocie programem nowatorskim, który generuje dużo większe możliwości przyswajania wiedzy (np. przy nauce języka obcego). Jest to szczególnie ważne dla osób, które z racji swojej pracy nie mogą sobie pozwolić na dodatkowe zajęcia prowadzone metodami tradycyjnymi.
Roman D.
Mimo wysokiej ceny jestem bardzo zadowolony z zakupu urządzenia SITA. Moim zdaniem system ten jest rewelacyjnym urządzeniem. Umożliwia szybkie opanowanie wybranego języka. Stan relaksu naprawdę pozwala szybko, łatwo i przyjemnie zapamiętywać nowe zwroty i słowa. Nauka za pomocą systemu SITA sprawia mi ogromną przyjemność. Dzięki urządzeniu SITA, które wprowadza w stan relaksu i odprężenia, tekst staje się bardziej zrozumiały i przystępny. Według mnie jest to najlepsza metoda nauki języka obcego.
Grzegorz B.
Nowoczesna metoda nauki języka SITA, w moim przypadku języka francuskiego, bardzo mi odpowiada. Mimo zmęczenia całodniową pracą, zbieram się za naukę przeważnie wieczorem i za pomocą urządzenia SITA w naturalny sposób wprowadzam organizm w stan relaksu i rozpoczynam naukę. Ostatnio, będąc we Francji, stwierdziłam, że o wiele lepiej, spokojniej, uczestniczę w prowadzonych rozmowach i bardziej spontanicznie odszukuję w pamięci gotowe formy odpowiedzi. Taki stan bardzo poprawił mój komfort obcowania z osobami francuskojęzycznymi. Dlatego też wszystkim osobom, które mają z różnych powodów kłopoty z mobilizacją i koncentracją w nauce, polecam system SITA jako sprawdzoną, niekonwencjonalną metodę nauki języka.
Alicja Ł.
Nauka sprawia mi przyjemność, codziennie czekam na nową porcję wiedzy, myślę, że kupię jeszcze kurs języka francuskiego i hiszpańskiego.
Zuzanna R.
Z całą pewnością mogę powiedzieć, że urządzenie SITA jest pomocne w nauce języków obcych, ale nie tylko. Unikalny sposób wprowadzania w stan relaksu powoduje, iż niemożliwe staje się realne i to bez większego wysiłku.
Piotr P.
Nauka jest przyjemna, nie wymaga dużo wysiłku. Łatwo jest dopasować intensywność nauki do własnych potrzeb podczas nauki indywidualnej. Minusem jest niezbyt szeroka oferta języków.
Kamila K.
Urządzenie SITA spełnia moje oczekiwania. Pozwala mi się zrelaksować, a jednocześnie szybciej i skuteczniej przyswoić materiał w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Mam wrażenie, że zarówno pojedyncze słowa jak i całe zdania głęboko zapadają w moją psychikę, dzięki czemu łatwiej je zapamiętuje.
Jerzy P.
Przed zakupem urządzenia SITA zasięgnęłam informacji na jego temat wśród znajomych w internecie. Okazało się – i to już nie pierwszy raz w moim życiu – że należy samemu wyrabiać sobie zdanie na temat jakiejś osoby, czy jak w tym przypadku, na temat urządzenia SITA. System SITA okazał się rewelacją w moim życiu. Pomógł mi osiągnąć spokój, relaks, a co za tym idzie – lepsze wyniki w nauce. Niesamowicie łatwo i szybko zapamiętuję nowe słowa i zwroty. Teraz mam odwagę mówić i myśleć w języku angielskim, którego się uczę. Teraz wiem, że to nie będzie ostatni język, jakiego będę się uczyć.
Jolanta A.
Moim zdaniem produkt ten jest godny polecenia. Dzięki systemowi SITA można w sposób szybki i zarazem skuteczny nauczyć się języków obcych. Urządzenie SITA doskonale sprawdza się, gdy chcemy doprowadzić do stanu relaksu. Urządzenie sprzyja wyciszeniu i oddystansowaniu się od codziennych problemów. Wyrównanie oddechu sprzyja koncentracji, przez co łatwiej przyswajamy nowe informacje.
Ewelina D.
System SITA pozwala mi w pełni wejść w stan głębokiego odprężenia, relaksu. Mogę oderwać się od problemów świata zewnętrznego, pozbyć się stresu. Dzięki niemu pozytywnie, optymistycznie patrzę na świat [...].
Mirosława K.
Nauka metodą SITA była dla mnie bardzo miłym doświadczeniem. Spowodowała systematyczne zapamiętywanie kolejnych zwrotów oraz utrwalanie już poznanych wcześniej. Podczas dnia codziennego przy wykonywaniu rozmaitych czynności, w mojej pamięci pojawiały się samoczynnie nowo powstałe wyrażenia i zwroty. Jestem zadowolona bo miałam okazję rozpocząć naukę tym systemem i chciałabym ją kontynuować.
Justyna B.
Urządzenie oraz system SITA pozwala mi się zrelaksować jak nigdy dotąd i mobilizuje do pracy nad własnym ciałem, pomimo nadmiaru obowiązków życia codziennego. Mam nadzieję, że tak samo dobrze działa w nauce języka obcego, co będę mogła ocenić po ukończeniu kursu języka włoskiego.
Urszula W.
Pracując w Anglii, zakupiłam zestaw SITA do nauki języka. Dotychczas stosowane metody nauki angielskiego dawały niezadowalające efekty. Już po tygodniu stosowania urządzenia SITA zaważyłam o wiele większy zasób słów niż po trzymiesięcznej nauce z książki. Dodatkowo SITA znakomicie wpływa na osiąganie stanu pełnego wyciszenia i spokoju. Bardzo mnie to cieszy, gdyż z natury jestem osobą podatną na stresy. Będę więc stosować urządzenie SITA do relaksacji. Zakupując zestaw SITA, trafiłam w dziesiątkę.
Renata F.
Ćwiczenia relaksacyjne powodują odprężenie umysłu i całego organizmu, wprowadzają w stan uspokojenia i równowagi, co pozwala skutecznie „wchłaniać” materiał kursu.
Wojciech Ł.
Jestem pod wrażeniem działania systemu SITA ze względu na jego efektywność. Moim zdaniem, system SITA daje dużo większą skuteczność nauki języka (np. angielskiego) niż tzw. Tradycyjne metody nauki języków obcych. Metoda SITA pozwala na szybkie i skuteczne nauczanie się podstawowych słówek i zwrotów w kilka tygodni. Uważam, że jest to produkt wysokiej jakości, który warto polecić tym wszystkim osobom, które chcą szybki, dobrze i skutecznie nauczyć się języka obcego.
Adrian G.
Można powiedzieć, że system SITA "to dopiero kosztuje". Już kilka lat temu słyszałam o rewelacyjnych efektach stosowania systemu, tak do relaksu, jak i nauki. Obecnie próbuję tego na swojej osobie. Zauważyłam, że odkąd posiadam urządzenie SITA, stałam się bardziej zrelaksowana i bardziej chętna do nauki języków.
Danuta S.
Chcąc wyrazić swoją opinię na temat systemu oraz urządzenia SITA, muszę przyznać, że na początku nie sądziłam, że może być on tak skuteczny. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ efekty nauki zaczęłam zauważać dosłownie po kilku lekcjach. W tej chwili naukę traktuję jako przyjemność, a nie przymus. System SITA śmiało polecam każdemu.
Katarzyna L.
Bardzo dziękuję za szybkie wysłanie Państwa produktu. Będziemy dalej namawiać naszych znajomych do doskonalenia języków obcych za pomocą Państwa urządzenia.
Łukasz S.
Jestem zaskoczony postępami, jakie poczyniłem w tak krótkim czasie, ucząc się języka angielskiego. To jest po prostu niewiarygodne! Jak to mówią: przyjemne z pożytecznym, czyli pełen relaks i nauka. W moim przypadku dało to pozytywne rezultaty. Nigdy nie sądziłem, że SITA będzie mi aż tak potrzebna. Przyznaję, że przy jej pomocy moje ciało odpręża się, a myśli płyną bieglej i są jaskrawsze. Polecam taki rodzaj kursu i relaksacji każdemu. Dziękuję, że mogłem skorzystać z tego systemu.
Wiesław M.
System nauki SITA łączy w sobie przyjemne z pożytecznym, dając możliwość dogłębnego oddania się nauce wybranego przez siebie języka. System SITA jest profesjonalnym kursem o dobrze dobranej tematyce, nie sprawiającym uczucia monotonii podczas nauki.
Artur Sz.
Stan relaksu - super sprawa, a na dodatek nie marnuje się czasu. Przyjemne z pożytecznym. Ciało odpoczywa, a umysł chłonie wiedzę. Ekstra!!! Żeby wszystko w życiu było takie miłe.
Justyna A.
Urządzenie SITA spełniło moje oczekiwania. Mogę się dzięki niemu doskonale zrelaksować i nauka staje się przyjemnością. Nie odczuwa się czasu jaki upływa podczas nauki i co najważniejsze nie jest się zmęczonym po lekcji. Bardzo dobra inwestycja.
Tomasz Kl.
Jestem mile zaskoczony urządzeniem SITA. Pozwala mi na chwile relaksu po wyczerpującym dniu pracy oraz na lekcje angielskiego, o każdej porze dnia bez konieczności umawiania się lub rezygnacji z innych zajęć dziennych.
Marek P.
System SITA rzeczywiście pozwala niezwykle efektywnie zapamiętywać materiał lekcji. Jednocześnie dostarcza relaksu. Materiał lekcji niezwykle starannie wybrany, bardzo praktyczne zwroty pozwalające szybko osiągnąć stopień komunikowania się w obcym języku. Ponad to system SITA można używać do rozwijania swoich umiejętności w innych dziedzinach. POLECAM!!!
Zofia S.-P.
Zapoznałam się z systemem SITA. Uważam, że przy jego pomocy można rewelacyjnie się zrelaksować, a zarazem wyciszyć. Po kilkukrotnym użyciu systemu SITA zauważyłam, że bardziej się koncentruje, lepiej przyswajam sobie tekst do zapamiętywania. Będę dalej korzystać z systemu SITA.
Beata K.
Jestem użytkownikiem urządzenia SITA od kilku dni. Dostałam je w prezencie i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona. Lekcje języka angielskiego są tak wyraźne i czytelne, że pierwszy raz nie mam absolutnie problemu ze zrozumieniem tekstu czytanego przez lektorów. Jakość i ilość powtórzeń jest bardzo zadowalająca. Z tym urządzeniem nauka jest bardzo przyjemna i prosta. Jedynym problem to wprowadzanie się w stan relaksu, ale myślę, że to przyjdzie z czasem.
Marzena K.
Kurs rzeczywiście pozwala bez większego wysiłku poznać język. Łatwo jest zapamiętać nowe słowa, gdyż są one używane w łatwych dialogach.
Roman Z.
System SITA rzeczywiście pozwala niezwykle efektywnie zapamiętać materiał lekcji. Jednocześnie dostarcza relaksu. Materiał lekcji niezwykle starannie wybrany, bardzo praktyczne zwroty pozwalają szybko osiągnąć stopień komunikowania się w obcym języku. Ponad to system SITA można używać do rozwijania swoich umiejętności w innych dziedzinach. POLECAM!!!
Anna T.
SITA to wygodna, komfortowa nauka języka bez wychodzenia z domu, połączona z pełnym relaksem.
Od paru lat obdarowuję swoją rodzinę kursami SITA: od córki (22lata) po babcię (64 lata). SITA daje nam to, czego oczekiwaliśmy. Jest super.
Jolanta Ch.
Kilkakrotnie zaczynałam naukę języka angielskiego, ale skutek był bardzo niewielki. System SITA pozwolił na uporządkowanie wcześniej poznanych słów i zwrotów. Bardzo łatwo też zapamiętuję nowe kwestie. Nauka systemem SITA jest wielką przyjemnością. Traktuję ją jako nagrodę po całym dniu pracy. Od czasu używania mój umysł jest jaśniejszy, nie czuję się senna i zmęczona. Jestem zrelaksowana i pełna radości życia. Moje oczekiwania zostały spełnione z nawiązką. Dziękuję serdecznie.
Maria O.
System SITA dał mi możliwości, jakich do tej pory nie doznałem. Mowa tu jedocześnie o nauce języka i nauce relaksu. Te dwie funkcje sprawiają, że człowiek może się uczyć języka obcego przy umiejętności równoczesnego relaksu. Daje to niesamowite rezultaty.


Maciej P.
Urządzenie działa bez zarzutu, pozwala lepiej się skoncentrować, doskonale odpręża.
Elżbieta T.-B.
Fenomenalne urządzenie. Proste, a zarazem funkcjonalne. Gratuluję wynalazku.
Leszek B.
Jestem zadowolona z kursu SITA i polecam go wszystkim znajomym oraz tym, którzy chcą i zastanawiają się nad zakupem.
Angelika M.
Zakup zestawu SITA jest dla mnie bardzo dobrą decyzją. Uspakaja i regeneruje psychikę. Pomaga i przyspiesza uczenie się języka.
Irena G.
Zakupiłam urządzenie SITA z nadzieją, że pomoże mi poprawić koncentrację i zapamiętywanie. Mam pięćdziesiąt pięć lat i jest to wiek, w którym trudniej zapamiętać i przyswoić pewną partię materiału. Próbowałam różnych metod, bez skutku. W tej metodzie odnalazłam się, potrafię się zrelaksować, zapamiętać prawie całą lekcję i co najważniejsze, zaczęłam mówić, i to dość szybko, rozumiem także teksty czytane przez lektora. Jestem zachwycona.
Małgorzata J.
Po ukończeniu kursu podstawowego języka hiszpańskiego mogę z pewnością powiedzieć, że spełnił moje oczekiwania w niemal 100%. Kilka tygodni temu nie miałam pojęcia o słownictwie, zasadach gramatycznych, zasadach czytania i wymowy w języku hiszpańskim. Aktualnie, swobodnie czytam po hiszpański, rozumiem teksty piosenek lekkich, łatwych i przyjemnych, rozumiem sens wypowiedzi oraz pytań lektora i potrafię skomponować podstawowe wypowiedzi. Ograniczenia w postępach w nauce wynikają wyłącznie z mojego braku czasu na systematyczne odrabianie prac domowych i powtórkę słownictwa w domu. Ogólnie, gorąco polecam metodę SITA, która zadziwiła mnie niejednokrotnie w czasie tych kilku tygodni nauki, na przykład tym, że w ciągu dnia i nocy „powtarzałam” nieświadomie słowa i zwroty po hiszpańsku, których słuchałam w czasie lekcji z wykorzystaniem systemu i płyt.
Anna M.-S.