Back to top
baner angielski idiomy
baner angielski idiomy
baner angielski idiomy
baner angielski idiomy


Szlifuj angielski
z kursem idiomy 

Podręcznik + audio w aplikacji mobilnej

Wskocz na wyższy poziom angielskiego 

Zobacz jakie to proste

Segmenty części 1

Segmenty części 2

plan dynamiczny angielski plus
plan dynamiczny angielski plus

Dynamiczny
2h

jeden segment kursu dziennie

Kurs angielski idiomy opanujesz już w 20 dni!

Opinie naszych klientów

Zaliczam się do osób ambitnych, w stosunku do siebie mam wysokie wymagania. Od niespełna trzech miesięcy uczestniczę w grupowych zajęciach nauki języka angielskiego, ale to dla mnie za mało i za wolno. System SITA pozwala mi na naukę indywidualną w dowolnym dla mnie czasie. Pokonuję bariery językowe, nie obawiam się odezwać do ludzi w języku angielskim. Zaobserwowałam również, że potrafię się przy zestawie SITA odstresować, zrelaksować, jestem wypoczęta, bardziej energiczna i nie mam kłopotów z zapamiętywaniem. Łatwiej nawiązuję kontakty z otoczeniem w kraju, gdzie wokół mnie wszyscy posługują się językiem do tej pory dla mnie obcym, który jednak powoli przestaje być obcy.
Bożena O.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona systemem SITA. Pomógł mi w krótkim czasie przyswoić duży zakres wiedzy z języka angielskiego. Dzięki relaksacyjnemu działaniu nauka nie jest uciążliwa, ale wymaga dużo skupienia. To doskonała forma odpoczynku po pracy i nauki zarazem.
Weronika B.
Jestem zaskoczony postępami, jakie poczyniłem w tak krótkim czasie, ucząc się języka angielskiego. To jest po prostu niewiarygodne! Jak to mówią: przyjemne z pożytecznym, czyli pełen relaks i nauka. W moim przypadku dało to pozytywne rezultaty. Nigdy nie sądziłem, że SITA będzie mi aż tak potrzebna. Przyznaję, że przy jej pomocy moje ciało odpręża się, a myśli płyną bieglej i są jaskrawsze. Polecam taki rodzaj kursu i relaksacji każdemu. Dziękuję, że mogłem skorzystać z tego systemu.
Wiesław M.
Jestem zadowolona z kursu SITA i polecam go wszystkim znajomym oraz tym, którzy chcą i zastanawiają się nad zakupem.
Angelika M.
Bardzo łatwy, przyjemny sposób, bez wysiłku na naukę języka. Jestem zadowolony, mogę uczyć się w wygodnym dla mnie czasie, bez dojazdów do lektora, a przede wszystkim lekcje prowadzone w bardzo dobrej formie. Życzę dalszych sukcesów! Powodzenia
Robert S.
Produkt opracowany bardzo dobrze pod względem merytorycznym, jak i praktycznym.
Piotr K.