Back to top
hiszpański metodą SITA

Hiszpański
metodą SITA

Podręcznik + audio w aplikacji mobilnej

swobodna komunikacja w języku hiszpańskim

Poznaj hiszpański język i kulturę

Nasz kurs języka hiszpańskiego umożliwi Ci swobodną konwersację w podróży, na ulicy, w sklepie czy restauracji. Dialogi z życia wzięte, sprawią, że w realnej sytuacji szybko zrozumiesz wypowiedź swojego rozmówcy, a w pamięci odnajdziesz właściwy schemat odpowiedzi.

Z treści lekcji dowiesz się wielu przydatnych informacji na temat hiszpańskiej kuchni, geografii, kultury, architektury czy życia społecznego.

książka hiszpański - mockup

Podręcznik
w nowym formacie

Lekcje, zeszyt ćwiczeń i Twoje notatki w jednym miejscu!

W treści kursu znajdziesz dialogi, słówka, gramatykę, ćwiczenia z kluczem odpowiedzi, scenki rodzajowe na bazie nowych słów i zwrotów przydatne w etapie Aktywizacji oraz miejsca na notatki.

Zobacz jakie to proste

Tematy lekcji

Plan nauki dostosowany do twoich potrzeb

Opinie klientów o kursie

Zaufałem firmie SITA i zakupiłem urządzenie relaksacyjne oraz język hiszpański. W niecałe trzy tygodnie nauki opanowałem język hiszpański w stopniu podstawowym. Obecnie ćwiczę na książkach język hiszpański, jak również poprzez oglądanie telewizji hiszpańskiej. Zaufałem, a teraz wierzę i polecam tym, którzy mają wątpliwości i obawy. Człowiek odczuwa potrzebę podnoszenia swych umiejętności i kwalifikacji. Jedną z nich na pewno jest znajomość języka obcego. Już dziś wiem, że zacznę naukę języka angielskiego. Jeszcze raz gorąco polecam tym, którzy mają wątpliwości, takie, jak ja miałem przed zakupem.
Łukasz K.
Po ukończeniu kursu podstawowego języka hiszpańskiego mogę z pewnością powiedzieć, że spełnił moje oczekiwania w niemal 100%. Kilka tygodni temu nie miałam pojęcia o słownictwie, zasadach gramatycznych, zasadach czytania i wymowy w języku hiszpańskim. Aktualnie, swobodnie czytam po hiszpański, rozumiem teksty piosenek lekkich, łatwych i przyjemnych, rozumiem sens wypowiedzi oraz pytań lektora i potrafię skomponować podstawowe wypowiedzi. Ograniczenia w postępach w nauce wynikają wyłącznie z mojego braku czasu na systematyczne odrabianie prac domowych i powtórkę słownictwa w domu. Ogólnie, gorąco polecam metodę SITA, która zadziwiła mnie niejednokrotnie w czasie tych kilku tygodni nauki, na przykład tym, że w ciągu dnia i nocy „powtarzałam” nieświadomie słowa i zwroty po hiszpańsku, których słuchałam w czasie lekcji z wykorzystaniem systemu i płyt.
Anna M.-S.
Uważam, że metoda SITA jest efektywna. Po dwudziestu godzinach nauki utrwaliły mi się nowe wyrażenia i zwroty, potrafię formułować proste zdania w języku hiszpańskim. Uważam, że taka forma nauki języków jest lepsza od metody tradycyjnej ponieważ następuje szybsze zapamiętywanie materiału.
Anna W.
Jestem bardzo zadowolona z metody SITA, która w bardzo krótkim czasie pomogła mi w przyswojeniu języka hiszpańskiego. Po trzech miesiącach nauki mogę się swobodnie dogadać z mieszkańcami Półwyspu Iberyjskiego.
Natalia P.