Back to top
kurs niemiecki metoda sita dwa poziomy
kurs niemiecki metoda sita dwa poziomy

Niemiecki
metodą SITA

Podręcznik z audio
w aplikacji mobilnej

Niemiecki dla początkujących
i średnio zaawansowanych

Zobacz jakie to proste

Lekcje kursu podstawowego

Lekcje kursu średnio zaawansowanego

Twój własny plan nauki

dynamiczny niemiecki podstawowy
dynamiczny niemiecki podstawowy

Dynamiczny
3h

pełna lekcja niemieckiego dziennie

Jeden poziom niemieckiego opanujesz już w 21 dni!

Opinie klientów o kursie niemieckiego SITA

Urządzenie SITA zakupiłam w celu nauki języka niemieckiego, którym posługuję się na co dzień w mojej pracy (opieka nad osobami starszymi z demencją lub schorzeniami Alzhaimera). Praca jest wyczerpująca, a więc urządzenie wykorzystuję również do zrelaksowania się. Uważam, że jest to zakup trafiony w dziesiątkę. Urządzenie chcę również zastosować do relaksowania moich podopiecznych. O efektach pozytywnych (mam nadzieję) na pewno Państwa powiadomię.
Bożena K.
Od około dwóch tygodni posiadam zestaw SITA. Około dziesięciu dni uczyłem się wprowadzania w stan relaksu. To wystarczy do rozpoczęcia nauki. Właśnie przerabiam czwartą lekcję języka niemieckiego (kurs podstawowy). jestem bardzo zadowolony ze swoich postępów. Uczę się języka niemieckiego od wielu lat, jednak widoczne efekty po kilku dniach z SITA są większe niż dotychczasowe, po tradycyjnych metodach nauki. Wszystkim polecam tę metodę, proszę jednak pamiętać, że kluczem do wykorzystania możliwości SITA jest wyraźna motywacja!
Andrzej P.
System nauki jest bardzo skuteczny. Żałuję, że zatrzymaliście się w języku niemieckim tylko na poziomie średnio zaawansowanym. Myślę, że tym systemem można uczyć również dalej. Niemieckojęzyczne kraje mają duże znaczenie dla Polaków, znaczenie biznesowe również.
Emilia O.
Jestem zadowolona z urządzenia SITA, doskonale relaksuje. Mam 57 lat i wykupiłam trzy kursy audio. Urządzenie SITA jest doskonałe. Całkowicie relaksowana zasiadam codziennie do nauki i zauważam już postępy. Naprawdę pamiętam wyrazy i zaczynam układać zdania, a wcześniej mówienie sprawiało mi trudność. Jestem zadowolona i w przyszłym miesiącu chcę dokupić kurs średnio zaawansowany. Szkoda, że nie ma lekcji dla pomocy domowych, co ułatwiłoby mi na pewno życie. Chętnych do takiego kursu byłoby więcej ponieważ coraz więcej pań wyjeżdża do takiej pracy.
Krystyna W.
Jestem z urządzenia SITA zadowolona, gdyż pozwala mi w łatwy sposób przyswajać język niemiecki. Nauka w stanie relaksu jest nie tylko przyjemna, ale również znacznie bardziej efektywna od tradycyjnych metod uczenia się. Pomaga przyswajać znacznie więcej materiału.
Maria B.
Sam kurs opracowany jest znakomicie! jestem dopiero po trzech lekcjach i powiem szczerze, że nie myślałam i nie spodziewałam się po sobie takiego stopnia zapamiętywania. Może nie 80%, ale 40-50% na pewno. Zaznaczam, że jestem absolutnym "analfabetą językowym". No i mam trochę (45) lat. Myślę, że w takim tempie zaliczę kurs podstawowy w trzy miesiące. Kłopot mam tylko (na razie) z szybkim osiąganiem stanu alfa.
Eugenia B.
Rewelacyjne rozwiązanie edukacyjne. Nie trzeba godzinami się uczyć na pamięć setek słówek i nudnej gramatyki. Ta innowacyjna metoda spowodowała, że do nauki języka niemieckiego podchodzę z przyjemnością. Połączenie przyjemnego z pożytecznym znajdzie wielu zwolenników wśród ludzi młodych. Gorąco polecam.
Roman Ż.
Urządzenie SITA uważam za pomocne w osiągnięciu stanu relaksu i odprężenia po całym dniu spędzonym w pracy. Urządzenie służy mi także do nauki języka niemieckiego, którego potrzebuję w życiu codziennym. Kursy językowe, podobnie jak samo urządzenie, uważam za spełniające moje wymagania i oczekiwania.
Milena S.
Jestem zaszczycony, mogąc wyrazić swoją opinie o systemie SITA. Nie znam wystarczająco dobrych słów, określeń, żeby wyrazić stopień mojego zadowolenia. W moim mniemaniu system SITA jest wytworem pracy wybitnych umysłów. Ludzie, którzy stworzyli tak wspaniałe i doskonałe urządzenie zasługują na miano najwybitniejszych umysłów w historii wynalazków. Stosując się do instrukcji oraz zaleceń, efekty mojej nauki języka niemieckiego są więcej niż zadowalające. W miarę postępu dalszej nauki zamierzam skorzystać z kursu języka angielskiego. Z wyrazami szacunku i uznania.
Andrzej T.
Witam nazywam się Stanisław T(...). Oceniając metodę uczenia się systemem SITA biorę pod uwagę fakt, że mieszkam w małej turystycznej miejscowości gdzie przybywa wielu obcokrajowców na wczasy. Korzystając ze specjalnie dobranych lekcji z tygodnia na tydzień moje możliwości swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim uległy dużej poprawie. Lekcje są łatwe i mają charakter typowej rozmowy na codzienne tematy. Jestem bardzo zadowolony z efektów nauki.
Stanisław T.
Metoda SITA to dobry sposób na naukę języków obcych. Nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu, można używać jej w dowolnym czasie i dodatkowo wprowadza w stan relaksu.
Małgorzata O.