Back to top
marka sita

Marka SITA

SITA jest pionierem oraz, od ponad 30 lat, niekwestionowanym liderem w dziedzinie promocji edukacji z wykorzystaniem głębokiego stanu relaksu w nauce języków obcych. Misją firmy jest uświadamianie wszystkim ludziom dobroczynnego wpływu relaksu na samopoczucie i zdrowie oraz naturalne, drzemiące w nich możliwości. Firma jest również producentem urządzenia SITA oraz wydawcą materiałów dydaktycznych do szybkiej nauki języków metodą SITA i kontentu relaksacyjnego. 

Początki SITA w Polsce

Po udanych eksperymentach naukowych w Niemczech, metoda SITA w 1991 roku zostaje wprowadzona do Polski. Pierwsza oferta adresowana jest do dużych firm oraz odbiorców instytucjonalnych. Od 1993 roku SITA dostępna jest również dla klientów indywidualnych. 

'91
Kultowy produkt lat 90-tych

W drugiej połowie lat 90-tych XX wieku produkty marki SITA stają się rozpoznawalne i pożądane w wielu polskich domach. To przekłada się na dynamiczny rozwój firmy. Sukces wynika z zapotrzebowania w polskim społeczeństwie na szybką i skuteczną metodę uczenia się języków obcych. Urządzenia SITA znajdują coraz więcej zastosowań, między innymi w profilaktyce zdrowotnej czy treningach sportowych.

'95
Nagrody i wyróżnienia

W latach 2000 metoda SITA zdobywa wiele cennych nagród. Wiedza o metodzie, jej podstawy naukowe, wyniki eksperymentów prezentowane są na wielu sympozjach i konferencjach naukowych. SITA nawiązuje współpracę z polskimi trenerami, psychologami i koordynatorami przygotowań olimpijskich.

'01
skuteczność = popularność

Intensywny wzrost popularności owocuje powstaniem krajowej sieci salonów prezentacji metody SITA oraz szkół językowych Centrum Nauki SITA. Potwierdzeniem skuteczności i wysokiej jakości nauczania metodą SITA jest także wieloletnia współpraca z wybranymi szkołami podstawowymi z terenu całej Polski. W ramach "Lekcji z SITA" realizowane są podstawy programowe przedmiotów językowych i humanistycznych. 

'12
(R)Ewolucja

W 2022 roku SITA wprowadza na rynek szeroką gamę nowych produktów - VI generację urządzenia do relaksu i szybkiej nauki SITA Calm, aplikację mobilną SITA App z nowymi kursami i muzyką do relaksu w formie subskrypcji oraz nowe kursy językowe w wydaniu podręcznikowym. Zmieniony zostaje również sposób dostarczania audio wszystkich kursów w ofercie, dostępnych w aplikacji na urządzenia mobilne. 

'22